Planningsagenda

  • 28 augustus 2019
  • 1e jaar
  • 2e jaar
  • 3e jaar
  • 4e jaar
  • 5e jaar
  • 6e jaar
  • 7e jaar

Het ontbreken van de planningsagenda zorgde voor een groot gemis bij veel leerlingen van onze school.Op jullie vraag besliste de leerlingenraad een eigen planningsagenda te ontwerpen voor schooljaar 2019-2020.We hielden hierbij zoveel mogelijk rekening met jullie ideeën. Iedereen die verbonden is aan onze school mag een exemplaar bestellen.Een weekoverzicht van de planningsagenda vind je hier.De agenda […]

Het ontbreken van de planningsagenda zorgde voor een groot gemis bij veel leerlingen van onze school.
Op jullie vraag besliste de leerlingenraad een eigen planningsagenda te ontwerpen voor schooljaar 2019-2020.
We hielden hierbij zoveel mogelijk rekening met jullie ideeën. Iedereen die verbonden is aan onze school mag een exemplaar bestellen.
Een weekoverzicht van de planningsagenda vind je hier.
De agenda zal gedrukt worden op A4-formaat. De agenda is echter niet verplicht, Smartschool blijft het officiële kanaal.

Voor vragen over de agenda of over de leerlingenraad kunnen jullie ons altijd contacteren via Smartschool onder de naam ‘leerlingenraad’. Wil je graag weten wat we verder nog allemaal uitsteken? Volg ons op Instagram: llnraad_snorduffel

Hopelijk zijn jullie even enthousiast als wij!

Groetjes van de leerlingenraad