Heel wat mensen zetten zich dagelijks meer dan 100% in om onze school zo aangenaam, leerrijk en boeiend te maken! Leer hieronder iedereen kennen.
Wie is wie
Domeincoördinatoren
Omdat we het belangrijk vinden dat je je goed voelt op onze school staat ons schoolteam voor je klaar!
- De vakleraar en klasleraar zijn de eerste aanspreekpunten voor ouders en voor leerlingen. Hij/zij coacht jou en moedigt je aan om elke dag het beste van jezelf te geven.
- Bij het ondersteunend personeel kan je terecht met vragen over je laptop of andere praktische zaken. Ze helpen je ook graag om alle administratie in orde te brengen.
- Onze interne ondersteuners maken graag tijd voor je wanneer je dat zelf aangeeft. Ze vormen vaak ook een extra schakel tussen leerlingen, ouders en de school.
- Onze coördinatoren bewaken de gang van zaken en implementeren nieuwe dingen op school voor hun domein en ondersteunen de leraren hierin.
lees meer
