Winnaar voorleesweek!

  • 7 januari 2021

Onze school werd als enige in de provincie verkozen tot winnaar van ‘De Grote Voorleesweek 2020’.

Omdat we lezen zo belangrijk vinden, namen we in november met onze school deel aan de Voorleesweek.

Aangezien de focus dit jaar lag op ouderbetrokkenheid vroegen we aan enkele van onze ouders om een verhaal in te lezen. De leerlingen van de eerste graad mochten vervolgens een week lang meeluisteren.

Het VCOV, de ouderkoepel van het vrij onderwijs, riep onze school uit als winnaar van ‘De Grote Voorleesdag 2020’ voor onze inspanningen om ook in het secundair onderwijs ouders te betrekken. We zijn de enige secundaire school in onze provincie die deze titel krijgt en daar zijn we best trots op. Het pakket jeugdboeken dat we hiermee winnen zullen we gebruiken om het lezen bij onze leerlingen nog meer te stimuleren.

Meer informatie en de andere winnaars vind je hier terug: https://www.vcov.be/ouderinfotheek/in-de-kijker/winnaars-voorleesdag-2020