Correspondenten uit Amay op bezoek bij SNOR

  • 31 maart 2022
  • 2e jaar
  • 3e jaar

Onze leerlingen van het 2de en 3de jaar moderne talen ontvingen hun correspondenten uit Flône, een Waalse school uit Amay.

Op vrijdag 18 en zaterdag 19 maart ontvingen onze leerlingen van 2 Moderne talen – wetenschappen en 3 Moderne talen hun correspondenten uit Flône, een Waalse school uit Amay.

Na maandenlang berichtjes enz. sturen was het moment om elkaar in levende lijven te ontmoeten eindelijk daar: we wachtten hen op aan het station in Duffel, trakteerde hen op een lekkere broodjeslunch, speelden een kennismakingsbingo in het zonnetje en sloten af met een (door onze leerlingen zelfgemaakte!) Escape Room.

Nadien keerden onze leerlingen huiswaarts met hun correspondenten en maakten ze er nog een méér dan geslaagd 1e deel van de uitwisseling van! Wij kijken alvast uit -en tellen af- naar ons bezoek aan Flône op 6 en 7 mei!