Urban Trail 2022

  • 27 oktober 2022

Vandaag vond de Urban Trail 2022 plaats. Meer dan 500 lopers van het psychiatrisch ziekenhuis, SNOR en lagere school ‘De Basis’ namen deel!

Bewegen is goed voor je fysieke en mentale gezondheid. Onder dit motto trokken meer dan 500 jongeren en volwassenen donderdagmorgen naar buiten.

Vanuit onze school namen leerlingen uit het 2e middelbaar deel. Voor het eerst liepen ook de medewerkers van SNOR en lagere school ‘De Basis’ mee.

Het parcours van 3 kilometer liep door gebouwen die normaal niet toegankelijk zijn voor het grote publiek, waaronder de schoolgebouwen van SNOR, lagere school ‘De Basis’ en heel wat gebouwen van het psychiatrisch ziekenhuis.

Ingeborg De Cooman, directeur communicatie scholengroep KITOS: “Onze leerlingen hebben stevig geoefend op deze sportieve uitdaging. Tegelijkertijd leerden zij onze buren wat beter kennen. Een win-win voor iedereen!”