Internationalisering 4 Moderne talen

  • 17 mei 2023
  • 4e jaar

De leerlingen van 4 Moderne talen hadden vorige maandag een online gesprek met enkele Turkse leerlingen.

De leerlingen van 4 Moderne talen hadden vorige maandag een online gesprek met enkele Turkse leerlingen. De afgelopen 3 maanden hebben onze leerlingen samengewerkt voor verschillende kleine projecten met de Turkse en ook Italiaanse en Roemeense leerlingen.

Maandag kwamen ze te weten dat de Turkse leerlingen ook 7 lesuren per dag hebben, maar deze slechts 40 minuten duren. De twee vreemde talen die ze op school studeren zijn Engels en Arabisch.

Onze leerlingen voelden wel een beetje jaloezie toen de Turkse leerlingen vertelden dat het er zonnig en warm was.

Hun school werd helaas voor een lange tijd gesloten omwille van de aardbeving. Nu kunnen ze terug naar school, maar er is nog steeds veel angst omwille van de aardschokken die ze nog dagelijks voelen.